telefon SOSW4

Zadzwoń do nas

12 430 54 00

adres SOSW4

Nasz adres

ul. Hieronima Wietora 7

Wesołe dni szkoły 2018

poniedziałek, 19 XI 2018 11:59

„O rocznicy pamiętajmy, 100 lat POLSCE zaśpiewajmy!!!

 

                        Tegoroczne Wesołe Dni Szkoły przeszły już do historii. Odbywały się wyjątkowo w listopadzie w związku ze 100 - leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Świętowaliśmy tę  wspaniałą rocznicę, biorąc udział w biegu na orientację "po skarb",  a następnie występując w finale konkursu  "Lubię mówić", w którym nie zabrakło wierszy, piosenek z gestem i form teatralnych o tematyce patriotycznej.

Takie święto zdarza się raz na sto lat i dlatego uczniowie naszego ośrodka bardzo się postarali i zaprezentowali wspaniałe umiejętności. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły grupy rewalidacyjne ze swymi nauczycielami z pokazem "Piękna POLSKA". Sam fakt, że wystąpiło jedenaście zespołów mówi sam za siebie. Oto niektóre tytuły prezentacji: WITAJ ZOSIEŃKO, RAP PATRITYCZNY, BAGNET NA BROŃ, KALINA-MALINA, NIEPODLEGŁA POLSKA, GAWĘDA O MIŁOŚCI ZIEMI OJCZYSTEJ...

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które ufundował UM Kraków. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, śpiewając na pożegnanie: „Uśmiechnij się choć raz, za uśmiech nie zapłacisz…”.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę! Do zobaczenia za rok!             

Opr. Ewa Kapałka